– * ( تماس باما ) * –

درصورت نیاز به سوال شفاهی می‌توانید با شماره ۰۶۶۴۳۳۴۰۳۹۰ تماس گرفته و در ساعات غیر اداری  پیغام خود را ضبط نمائید در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

درباره کسب‌وکار خانگی، و بخصوص وسوسه‌انگیزترین شاخه آن (کسب درآمد از اینترنت) مطالب زیادی نوشته و منتشرشده است. از کتاب و جزوه گرفته تا پکیج و مجموعه برنامه و خودآموز و… غیره.

متأسفانه در اغلب موارد، اولویت اول برای تهیه هر مطلب و هدف اصلی هر نویسنده و مؤلف مطالب، فقط و فقط کسب درآمد خود او، یا تبلیغات برای مجموعه موردنظر وی، و یا فروش یک نوع محصول و خدمات بوده است؛ و در خوش‌بینانه‌ترین حالت، فروش خود آن اطلاعات مدنظر بوده است.

در اغلب موارد یک روش از کسب درآمد اینترنتی بیش‌ازاندازه ، بزرگ‌نمایی شده و واقعیت‌های موجود همواره قربانی منفعت‌طلبی مؤلفین بوده است.

همه این‌ها به یک‌طرف و سرعت تحوّل و پویائی فضای مجازی و دیجیتال هم به یک‌طرف. دیگر دوره و زمانه‌ای که یک مطلب مکتوب و یا یک کتاب آموزشی برای مدتی طولانی مفید و قابل‌استفاده باشد، به آخر رسیده است به‌خصوص وقتی‌که صحبت از اینترنت و کسب درآمد از آن در میان باشد. سرعت تغییرات در این فضا به حدّی است که بهترین و جدیدترین مطلب نوشتاری هم می‌تواند قبل از رسیدن خواننده ، به پایان آن قدیمی و منسوخ محسوب گردد.

 

کفیر

k2

کفیر، (Kefir) نام یک محصول لبنی با خواص منحصربه‌فرد و مفید برای سلامتی است.
به دلیل شباهت ظاهری، گاهی به محصول تولیدی: «دوغ‌کفیر» یا : «ماست‌کفیر» هم می‌گویند. امّا ترکیبات و روش تولیدی آن (و همچنین طعم و خواص آن) کاملا متفاوت از انواع دوغ و ماست می‌باشد.
این محصول از شیر تازه مشتق می‌شود. و مایه تبدیل آن نوعی قارچ بخصوص می‌باشد. خواست‌گاه این فرآورده آسیای میانه و قفقاز می‌باشد و گفته می‌شود که علت وجود تعداد زیاد افراد مسن بالاتر از صد سال در آن منطقه،‌استفاده مداوم از کفیر می‌باشد.
از خواص منحصر به فرد آن، یکی این است که برای افرادی که به لاکتوز شیر حساسیت گوارشی دارند، به راحتی قابل استفاده است.